0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Исечете го женското момче Блејзер со ракави за гребење

Исечете го женското момче Блејзер со ракави за гребење

DEN 271.84
Залиха

Пристапност

Блејзерите се вратија во бизнисот - и дефинитивно ја надминуваат канцеларијата. Направете ја следната моќност да се движи или исклучи часовникот во Scoop Scrunch Scuba Blazer. Овој блејзер има прилагоден изглед на изглед со слаби ракави за обична/облечена двојност. Одете класичен и облечете го со мета и фармерки или скршете ја традицијата и лизнете вечерен фустан под него. Исклучиво на. Материјал : тело : 100% полиестер; Поставена : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : . Деколте : Врвен лапл. Затворање : Отворен фронт. Ракави : ¾ ракави ракави. Ockебови : Две џебови со фрап. Карактеристики : Неисполнети. Ископување на ракав за трескање на ракав за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Параметри на производот

Слична стока