0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Фармерки за бегство на лајзери на лајзери, големини на половината 29 -38

Фармерки за бегство на лајзери на лајзери, големини на половината 29 -38

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Земете пар од вашите омилени фармерки, подигање од Лазер и лизгајте се во тексас на истегнување што се движи со вас во текот на целиот ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32/32. Приближно. ИНСЕАМ : 32 ”. Затворање на копчињата со поштенски мува. Стил со пет џеб. Јамки на појас. Светло абразирање од предната страна. Flex Tech Advanced Comfort Waistband. 99% памук/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машки фармерки за истегнување на фармерки од Лазер.

Параметри на производот

Слична стока