0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Беси и Барни Меш Делукс сладолед гума за џвакање со меурчиња за миленичиња

Беси и Барни Меш Делукс сладолед гума за џвакање со меурчиња за миленичиња

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Нашите влошки за гајба се хибриден производ и се дизајнирани да ги вклопат повеќето превозници и гајби. Тие можат да се користат како мат, перница, па дури и како кревет, во зависност од големината на вашиот крзнен пријател и од изборниот додаток на нашата полиција. Се одликува со луксузни неспоредливи меки ткаенини. Реверзибилна (може да се користи во две различни страни). Кабриолет (може да има повеќе од една употреба). Долготрајно.

Параметри на производот

Слична стока