0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Викерман Виена Твиг пред осветлена елка

Викерман Виена Твиг пред осветлена елка

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Покажете ги омилените украси со елката пред-осветлена елката Викерман Виен Твиг и создадете драматичен дисплеј. Повеќе простор помеѓу гранките им дава на вашите украси просторија да дише. Оваа новогодишна елка доаѓа во избрани, помали димензии што го прави идеален за дисплеи за таблети дома или канцеларија. Тоа е ветре за поставување и вклучува корисен штанд. 3-метри. Дрво Дополнителни информации Шајп : Ширина на средна база : 21 ин. Дрво Дополнителни информации Шајп : Ширина на средна база : 28 ин. Едноставно започнете на врвот и работете во спирално движење надолу по дрвото. За најдобри резултати, ќе сакате да започнете однатре и да работите надвор, осигурувајќи се да ја допрете секоја гранка, да ги позиционирате нагоре и надолу на различни начини, проверувајќи за сите отворени простори како што одите. Додека работите надолу, спиралното движење ќе обезбеди дека нема да имате празнини. И со допирање на секоја гранка ќе го создадете посакуваниот целосен, природен изглед. Викерман основана во 1940 година, компанијата Викерман се етаблира како иновативна компанија посветена на надминување на очекувањата на нивните клиенти. Со широк спектар на извонредно реалистично зеленило, зеленило и убави дрвја, Викерман е име на кое можете да му верувате за да ви помогнете да создадете сакани празнични спомени од година во година.

Параметри на производот

Слична стока