0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Reebok Момци за обложување на џогерни џогир, големини со 4-18

Reebok Момци за обложување на џогерни џогир, големини со 4-18

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Reebok Момци "Теренски " Jогер е удобен и дише изработен од технолошки тери материјал (70% памук/25% полиестер/5% спандекс). Овој лесен џогер е дише и совршен за целодневно носење. Овој џогер има безбедна еластична лента за половината, длабоки странични џебови и карго џебови, совршени за активен ден. Овие панталони се доволно разноврсни за да продолжат за целодневно носење на удобност или активен ден исполнет со активности. Reebok Boys Jogger. Манжетни полите. Две странични џебови. Еластична лента за половината. Лого на Делта Делта.

Параметри на производот

Слична стока