0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Атлетски работи женски шорцеви за трчање, големини XS - xxxl

Атлетски работи женски шорцеви за трчање, големини XS - xxxl

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Работејќи или дружење, ништо не ја победи студената удобност на атлетските работи што трчаат шорцеви. Симпатична, со печатење на сите, овие шорцеви исто така нудат многу карактеристики за изведба за да ве одржат добро цело време на тренингот. Ткаенината за влага за влага ви помага да ве олади и суви, додека анти-шминкањето на семињето и вградената гаќичка создаваат удобно вклопување. Страничните џебови ви овозможуваат лесно да ги чувате вашите најважни работи. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Active. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со внатрешни работи. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : ткаенина за влага; Анти-шефот на шефот; вградена гаќичка за удобност и покриеност; панел за мрежи за вентилација; печатење на сите. Водење шорцеви за жени од атлетски дела.

Параметри на производот

Слична стока