0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Домашна декор линија Соберете ја таблата со blackид од табла

Домашна декор линија Соберете ја таблата со blackид од табла

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Запишете список што треба да направи или, следете ги вашите омилени цитати на оваа decид од chalkид од таблата. Дизајнот на кора и стап не бара нокти или специјално лепило! Соберете го decидот на chalkидот од таблата содржи 1 парче на 1 лист што мери 12,3 x 12,3 инчи. Кора безбедна за wallsидови; Без леплив остаток; Брз и лесен; Доаѓа на еден лист што мери 12.3-во 12.3-во; Содржи 1 парче.

Параметри на производот

Слична стока