0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Чизми за карирани патки од време и време на време

Чизми за карирани патки од време и време на време

DEN 436.64
Залиха

Пристапност

Излезете и продолжете пријатно на време и карирани чизми за патки на Тру за жени. Овие чизми за чипка се карактеризираат со карирано биволи, со обвивка за руно за додадена топлина. Температурата оценета на -5 F со чорап за меморија од пена за удобност, овие чизми се одличен додаток на вашите обувки за поладни температури за време на студената сезона. Исклучиво на. Материјал : 67% полиестер/33% пластичен горен; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета : 1,1 ”. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики : Оценета со температура -5 F; отпорен на лизгање; Мемориска пена за мирување за дополнителна удобност. Карирани чизми за патки за жени од време и Тру.

Параметри на производот

Слична стока