0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Платформата Ентони Ванг платформа женски чизми на патики во црно

Платформата Ентони Ванг платформа женски чизми на патики во црно

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Нема ништо суптилно во врска со овој пар, платформата клин патики е инспирирана патика од 90 -тите години, во кој има скриена клин -пета и платформа. Оваа патика обезбедува кул и незгоден изглед што ќе ги има сите што сакаат пар. 4 -инчен клин платформа. ПУ го горната, гумена надворешна плоча.

Параметри на производот

Слична стока