0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Организатор на плакари за плакари за платно

Организатор на плакари за плакари за платно

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Организатор на плакари на платно 6 полици. Повеќенаменски организатор со 6 полици има облека, џемпери и додатоци. Секоја полица може да задржи до 5 фунти. Издржливи сврзувачки елементи се вклопуваат над сите шипки за плакари. Мешај ги џебовите за дополнително складирање. Цврсти, лесни чисти полици изработени од печатено платно.

Параметри на производот

Слична стока