0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
I inc Големото машко карго џеб од руно џемпент

I inc Големото машко карго џеб од руно џемпент

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Вратете се и опуштете се во ова топло и удобно I5 INC машки руно панталони за тие кул денови и ноќи. I5 INC машка карго џебна руно џемпери. Еластична половината за влечење и нацртајте кабел на долниот манжетен. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Увезува 100% полиестер. Достапно во големина m -5xl.

Параметри на производот

Слична стока