0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Пловечка црвена вода Сликање печатење на природно бор дрво

Пловечка црвена вода Сликање печатење на природно бор дрво

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Ова е ликовна уметност УВ мастило печатење на природно бор дрво од Парвез Таџ. Сликање на „Пловечка црвена вода“ на природно бор дрво : ликовна уметност УВ мастило печатење на природно бор дрво од Парвез Таџ. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Параметри на производот

Слична стока