0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Гејтс Ое Тип Термостат За Ладење На Моторот Одговара изберете: 1970,1972-КАДИЛАК ДЕВИЛ

Гејтс Ое Тип Термостат За Ладење На Моторот Одговара изберете: 1970,1972-КАДИЛАК ДЕВИЛ

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Гејтс Термостатите Од Типот ОЕ се дизајнирани да обезбедат прецизна контрола на температурата и без истекување, оем-еквивалентно се вклопуваат секој пат. Фабричката калибрација контролирана со квалитет обезбедува точност на отворање и затворање, без оглед на промените на притисокот. Оем одговара, функција и дизајн за прецизно ладење на моторот. Игличките иглички за вентилација на воздухот, заптивките и дихтунзите ги прават овие термостати еквивалентни на оригиналните делови на опремата. Дополнителни Карактеристики Материјал : Нерѓосувачки Челик, Бакар.

Параметри на производот

Слична стока