0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
1- Карат Т.В. Црн и бел дијамант 10К бело злато невестински сет

1- Карат Т.В. Црн и бел дијамант 10К бело злато невестински сет

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Покажете ја својата loveубов со овој неверојатен сет на невестински црно -бели дијаманти во Миабела. Изработено во пенливо бело злато со црно родиум позлата, овој атрактивен прстен за ангажман се одликува со црна дијамант поставена со тркала, во центарот со 32 тркалезни, трепкачки бели дијаманти кои трепкаат (G-H, I2-I3). Шанк и украсување на свадбениот бенд. Подобрено со финиш на Милграјн, овој црно -бел дијамантски невестински сет е сигурен дека ќе ве стави во центарот на вниманието и е совршено парче накит за да ја изненадите вашата сакана личност. Направено во 10kt бело злато. 1-1/3 КТ. Т.В. Дијаманти. Боја на дијаманти : црна, G H. Diamond Clarity : I2-I3. Простори и песни поставени камења. 2-парчен невестински сет. Вкупна ширина на опсегот : 2,8 мм. Април Април. Внимателно спакувано во кутија за подароци.

Параметри на производот

Слична стока