0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Флорална предна и задна маица на LONEONE TUNES JUNIORS

Флорална предна и задна маица на LONEONE TUNES JUNIORS

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Ние сме Луни за Луни Тунес! Добијте стилски со грешки, Лола, Твити, Дафи и Силвестер. Оваа мека и опуштена фитинг -мета има мал преден принт и поголем заден печатење - совршен за да го покаже вашиот случајно! Стил со вашите омилени хеланки или фармерки за симпатичен и удобен изглед што ќе го сакате. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт на пред и назад. © Warner Bros. Entertainment, сите права се задржани. Луни мелодии маица за шефови за жени.

Параметри на производот

Слична стока