0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мармонт Хил Ретро куче Флотер Рамка за сликање на платно на платно

Мармонт Хил Ретро куче Флотер Рамка за сликање на платно на платно

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Ова печатење на плови „Retro Dog “ на платно е издржлив уметнички принт на висококвалитетно платно од колективот на уметноста на Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Мармонт Хил „Ретро куче“ Флотер, врамен со сликање на платно : Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Врамена и монтирана во рамка што не се навоени плови. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Параметри на производот

Слична стока