0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Ласерски Сече Фау Велур Тока Чизми

Женски Ласерски Сече Фау Велур Тока Чизми

DEN 819.04
Залиха

Пристапност

Покажете шик стил со исечени чизми Од Бринли Ко. Овие чизми до глуждот имаат горни вештачки велур со декорација со иглички и модерни исечоци на страните на секоја нога. Наредени блок потпетици завршете го изгледот. Бринли Ко. Женски Чизми Со Вештачка Брава Со Ласерско Сечење : Висина : чизми до глуждот. Стил : чизми. Материјал : вештачки велур. Форма на пети : тркалезна. Висина на петицата/тип : 1.1" блок. Висина на платформата : 0.28 " платформа. Висина на вратило : 4". Обем : 10". Ширина : средна. Поставата : нема поставата. Единствен материјал : вештачки. Подножје : малку поместено. Сите мерења се приближни и може да варираат во зависност од големината.

Параметри на производот

Слична стока