0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Морис Костими Ха5вт Женски Ча-Ча Платформа Чизми

Морис Костими Ха5вт Женски Ча-Ча Платформа Чизми

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Девојките само сакаат да се забавуваат! Ако сте лута, забавна женка со страст за мода, тогаш ви треба чизма што ќе ги донесе сите момчиња во вашиот двор оваа Ноќ на Вештерките! За ваша среќа, имаме само нешто! Белата Платформа Чизмите Високи До Бутовите ќе ве трансформираат од просечна Јапеејн која е о-толку-обична во ва-ва-вум најжешката во собата! Нашата Бела Платформа Чизми До Колена имаат платформа 5,5" пета и 1,5" под палецот! Овие чизми се креваат десно под коленото и имаат внатрешен патент за нога за сигурно вклопување! Нема полустепен ' кога станува збор за оваа фанки чизма, затоа нарачајте ги денес! Високо Препорачливо. Класичен дизајн. Врвен квалитет. Бренд : Морис Костими. Бело,10мд.

Параметри на производот

Слична стока