0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Homadles Преголеми Дуксер За Жени Патент Без Качулка Штанд Јака Печатени Зелена Големина И

Homadles Преголеми Дуксер За Жени Патент Без Качулка Штанд Јака Печатени Зелена Големина И

DEN 316.64
Залиха

Пристапност

Homadles Преголеми Дуксер За Жени-Поштенски Хауба Штанд Јака Печатени Зелена Големина Е Повод : жените падне блузи е најдобар избор за секојдневен повик. Погоден за секојдневно секојдневно, патување, дом, одмор, шопинг, улица, забава, работа, училиште, запознавање, клуб за носење. Совети!! 1. Физичкиот објект може да биде 2-3% различен, околу 1-2 см, ве молиме разберете. 2. Постојат суптилни разлики помеѓу сликата и вистинската работа поради осветлувањето и екранот. 3.Услуга : ние им обезбедуваме на клиентите 30-дневна бесплатна услуга за враќање, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не директно. Карактеристики : вистинската облека може да додаде поени на вашиот темперамент и да ве натера да се истакнете во секојдневниот живот или на забавите. Тип : дуксер за жени/дуксери на екипажот/преголем дуксер за жени/есенски џемпери/врвови со долги ракави за жени/есенски врвови за жени/дуксери. Натпревар : овие есенски врвови се совршени за слоевитост или самостојно. Тоа е стилско парче изјава кога е поврзано со фармерки, хеланки, здолниште со молив или панталони за облечен/облечен изглед. Дозвола.

Параметри на производот

Слична стока