0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Обични Дуксери Еднобојни Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Врвови За Влечење Со Џебови Пинк ХХЛ

Женски Обични Дуксери Еднобојни Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Врвови За Влечење Со Џебови Пинк ХХЛ

DEN 143.84
Залиха

Пристапност

Големина : XXL Биста : 134cm Рамо До Ракав : 74cm Должина : 71cm Sweatshirt Боја Пуловер Секојдневен Џеб Со Ракави Со Качулка Женски Долг Цврст Женски Капут Карактеристики : Сезона : umn И Зимаова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Aut И Зимски Материјал : Должина На Полиестертопс : Редовен Пол : Женисе направени од материјали, издржливи за секојдневно носење!Декорација : Џебен Стил : Лежерна Белешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примената ставка можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. €Големина : S, M, L, XL, XXL.35 "Должина : 69см/27.95 "Должина : 68см/26.03 "Рамо До Ракав : 72см/28. Ова зависи од други физички променливи, на пр.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (2755 XL)[Големина табела] : големина : С биста : 110см/43.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. ①Прилика е Лесно да се облече во секојдневен, спорт,работа,училиште ,клуб, врвовите се совршени за fall,зима или пролет, внатрешни или надворешни.67" Рамо До Ракав : 71см/27.

Параметри на производот

Слична стока