0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Обичен Фустан Вратот На Екипажот Ручаше Летен Резервоар Без Ракави Бодикон Кошула Кратки Мини Фустани

Женски Обичен Фустан Вратот На Екипажот Ручаше Летен Резервоар Без Ракави Бодикон Кошула Кратки Мини Фустани

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Ова Е Фустан Со Кошула Од Една Страна Со Неправилен Дизајн На Полите За Да Ги Измените Линиите На Вашето Тело, Горенаведената Должина На Коленото И Предниот Изглед На Обвивката Ве Прави Да Изгледате Потенок И Продолжен Должината На Нозете Ќе Го Привлечете Вниманието На Сите Во Секоја Прилика Со Прекрасниот Рушен Фустан - Се Комбинира Со Патики И Сандали, Завршена Е Дневна Облека, Убаво За Секојдневен Стил, Дневен Изглед, Дом, Шопинг, Дружење, Лежење, Одмор, Одмор Плажа; Со Исклучителни Додатоци/Накит, Спојка, Високи Потпетици, Вие Сте Ѕвезда На Секој Настан, Како Забава, Коктел, Клубска Облека, Ноќно Излегување, Вечер, Вечера, Романтичен Состанок, свадба, Крстарењеовој Секојдневен Фустан За Жени Совршено Ќе Го Исполни Целиот Ваш Моден Стил Запознајте Се Со Што И Да Спарите, Како Додатоци, Јакни, Тексас Облека, Кожна Облека, Палто, Кардиган, Високи Потпетици, Сандали, патики, Станови, Дури И Флип Флоп, Овој Женски Фустан Со Боди Секогаш Може Да Создаде Разновиден Стил И Да Се Прилагоди На Различни Температури И Секоја Сезона Пролет Лето Fall Зима Дизајнот Без Ракави со Растеглива Ткаенина ве тера Слободно Да Ја Движите Раката; Совршено Е Без Разлика Дали Носите Сами Или Како Слој Во Сите Сезони / Активности Во Затворен Простор / Активности На Отворено.

Параметри на производот

Слична стока