0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Екипажот Вратот Долг Ракав Тенок Туника Елегантен Долги Фустани Еднобојна Висока Половината Повик Партија Замав А-Линија Макси Фустан Црна XL

Женски Екипажот Вратот Долг Ракав Тенок Туника Елегантен Долги Фустани Еднобојна Висока Половината Повик Партија Замав А-Линија

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред нарачката. € Клучни Зборови_ Девојки Кадифен Фустан;Фустани За Лулашки За Жени;Женски Кратки Фустани;Краток Црн Фустан Со Светки;Матурски Фустани 2023;Сатенски Макси Фустан Без Прерамки;Женски Дуксер Фустан;Секојдневни Летни Фустани За Жени 2022;Летни Фустани За Жени Плус;Фустани За Свадбени Гости Жени Плус Големина;Фустан Блејзер;Фустан За Вечера За Женски Фустан;Тесни Црни Фустани Тинејџер;Долги Сарафани За Жени Во Облека;Фустан За Смена За Жени жени Со Јарем;Долги Летни Фустани За Жени Во Дозвола;Секси Плус Големина Фустани За Жени Кратки;Плус Големина Фустани Црна;Пеперутка Фустан За Жени Плус Големина;Деверуша Фустани Шампањ;. Карактеристики : фустан со Долги ракави, тркалезен врат, а-линија, цветен дезен, еднобојна, секојдневен фустан со џебови, секојдневен фустан за нишање, цветен сарафан, мини или миди фустан, фустан од половината на империјата. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44. Поради разликата во резолуцијата на екранот, може да се појават некои разлики во бојата, вашето разбирање би било високо ценето!П5 : како да го исчистите?А5 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење.Мек и мазен материјал, удобен на допир, дише за носење. > > Прашање И Одговор : П1 : каков материјал Од Овој Фустан?А1 : Изработен од 95% Полиестер, 5% Спандекс; мек, растеглив и лесен материјал; Удобен за носење.

Параметри на производот

Слична стока