0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Васери Жени Без Прерамки Мини Цевки Фустани Надвор Рамо Боди Фустани Секси Краток Партија Фустан Трендовски Клуб Облека

Васери Жени Без Прерамки Мини Цевки Фустани Надвор Рамо Боди Фустани Секси Краток Партија Фустан Трендовски Клуб Облека

DEN 271.68
Залиха

Пристапност

Женски Мини Фустан Без Прерамки Без Грб Плисиран Цврст Тенок Фустан во а-линија за Клупска Забава. Одлично е да се совпадне со станови, единечни чевли, сандали. Дише и не проѕирно. Можете да останете пријатни цело време. Спецификација. Име на предметот : женски фустан. Боја : сива. Материјал : полиестер. Ракав : без ракави. Јака : без прерамки. Шема : цврста боја. Големина : С, М, Л . Содржина На Пакетот. 1пц х фустан. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : женскиот мини фустан е изработен од врвна полиестерска ткаенина, пријателска за кожата, мека и удобна за носење. Карактеристики : фустанот во а-линија е без прерамки, без грб, едноставна еднобојна, плисиран дизајн ви помага помодерно. Изборна Големина : достапни се 3 големини : С, М, Л, погоден за повеќето жени носете, тенок фит ќе и ласка на вашата фигура, супер шик. Погоден За Многу Прилики : овој фустан без ракави е совршен за носење во состаноци, одмор, клуб, бар, рејв, социјални собири и други прилики. Пакет И Нега : 1 парче женски мини фустан. Машина за перење, висат за да се исушат, ве молиме не избелувајте го фустанот.

Параметри на производот

Слична стока