0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Шусуен Дами Плус Големина Печатење V Вратот Мода Секојдневен Висок Струк Тенок Фустан Без Ракави За Жени

Шусуен Дами Плус Големина Печатење V Вратот Мода Секојдневен Висок Струк Тенок Фустан Без Ракави За Жени

DEN 415.84
Залиха

Пристапност

Дами Плус Големина Печатење V Вратот Мода Секојдневен Висок Струк Тенок Фустан Без Ракави За Жени 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Size Bust Waist Shoulder Hip Length L108cm/42.52"94cm/37.01"43cm/16.93"126cm/49.61"94.5 cm/37.20"XL114cm/44.88"100cm/39.37"44cm/17.32"130cm/51.18"96cm/37.80"XXL120cm/47.24"106cm/41.73"45cm/17.72"134cm/52.76"97.5 cm/38.39"XXXL126cm/49.61"112cm/44.09"46cm/18.11"138cm/54.33"99cm/38.98"XXXXL132cm/51.97"118cm/46.46"47cm/18.50"142cm/55.91"100.5 cm/39.57"XXXXXL140cm/55.12"126cm/49.61"48cm/18.90"146cm/57.48"102cm/40.16" Направено Од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. Модерен стил, фит тело, направи да изгледате помодерно, повеќе темперамент. Лесно совпаѓање : Женскиот фустан може да ги задоволи вашите различни стилови на носење. Можете да ги усогласите со елеци, блузи, Маици, кошули, слатки сандали и станови. Одличен избор за секојдневен живот, секојдневна облека, салон, дом, пижами и шорцеви, џогирање, плажа, на отворено, викенд, забава, одмор. Постави, забави, банкети итн. Совршен за пролет и летна сезона.

Параметри на производот

Слична стока