0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Духоу Жени Возбудува Фустан Без Прерамки Слоевит Проѕирен Долг Фустан Мрежа Ручани Фустани Со Боди

Духоу Жени Возбудува Фустан Без Прерамки Слоевит Проѕирен Долг Фустан Мрежа Ручани Фустани Со Боди

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Женски Фустан Без Ракави Лето Без Грб Слоевит Возбуда Партија Мрежа Коктел Партија Фустан За Плажа Клуб Улична Облека. Карактеристики : . Еднобојна, слоевит дизајн на возбуда, пресечен раб, завој и без грб, должина на глуждот, мрежест фустан за забави, различни начини за носење за да ги покажете вашите шармантни облини, да бидете удобни цел ден. Погоден за секојдневен, коктел забава, банкет, клуб, одмор, отворено, забава, плажа, одмор, работа, секојдневниот живот, датира. Големина(см)/(инч) : . St Length : t129t/t50. 79 t Bust : t78t/t30. 71 пресврт : t74t/t29. 13 . Мt Length : t130t/t51. 18 t Bust : t82t/t32. 28 пресврт : t76t/t29. 92 . Lt Length : t131t/t51, 57 t Bust : t86t/t33, 86 пресврт : t78t/t30, 71 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Пол : Женски. Сезона : Лето. Ракав : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Боја : Црна, Бела, Розова, Сина, Розова Црвена. Пакет Вклучувајќи : 1 * Женски Фустан . Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : елегантниот женски мрежест фустан без ракави е изработен од полиестер, мека, лесна и дише ткаенина, ве држи подалеку од топлото време и ве одржува ладни. Многу Прилики : летните фустани за забави без ракави се совршени за секојдневна, коктел забава, банкет, клуб, одмор, на отворено, забава, плажа, одмор, работа, секојдневен живот, состаноци. Лесно Се Совпаѓа : фустанот за забави на плажа за жени може да биде поврзан со очила за сонце, сламена капа, нежни додатоци, накит, сандали или високи потпетици за секојдневен или елегантен летен изглед. Елегантен Дизајн : Еднобојна, слоевит дизајн на возбуда, пресечен раб, завој и без грб, должина на глуждот, мрежест фустан за забави, различни начини за носење за да ги покажете вашите шармантни облини, да бидете удобни цел ден. Големина и Боја : С, М, Л, ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во описот, Бојата : црна, бела, розова, сина, розова црвена.

Параметри на производот

Слична стока