0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Строген Женски Секојдневен Принт Со Кружен Врат Секси Лак Пакет Со Кратки Ракави Фустан за Колкови долги фустани за жени формални

Строген Женски Секојдневен Принт Со Кружен Врат Секси Лак Пакет Со Кратки Ракави Фустан за Колкови долги фустани за жени формални

DEN 415.84
Залиха

Пристапност

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.25"ГОЛЕМИНА : L Биста : 97cm/38. Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање.Женски Секојдневен Печатење Круг Вратот Секси Лак Кратки Ракави Пакет Колк Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.22" Должина : 87см/34.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3. Карактеристики : 1.25" Должина : 86cm/33.43" големина Шема : големина : S Биста : 87cm/34.43" растегливата, Мека И лесна добро изработена Ткаенина Ја Прави Вашата Кожа Дише И Се лади во летните ДЕНОВИ. Нема намалување.65"големина : xl Биста : 102cm/40. Жените обични фустани плажа фустан е достапен М-XXL, таа е погодна за повеќето жени од различни возрасти и форми.65" големина : XL Биста : 102см/40. Носете го ова лето за да го ослободите вашиот шарм.13" Должина : 90cm/35.16" должина : 89cm/35.

Параметри на производот

Слична стока