0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Felwors Безжичен Беспрекорен Градник За Жени Пред Затворач Собирање Страна Намалување Тенки И Лесни За Мали Гради

Felwors Безжичен Беспрекорен Градник За Жени Пред Затворач Собирање Страна Намалување Тенки И Лесни За Мали Гради

DEN 879.84
Залиха

Пристапност

Безжичен Беспрекорен Градник За Жени Предниот Затворач Собирање Страна Намалување Тенки И Лесни За Мали Гради. Материјал : памук. Боја : Црна,Беж, Каки (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 30х20х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Спортски Градник За Големи Разбиени Жени Средна Поддршка Спортски Градник Градници Удобност Градници Жени Градник притисни табела за зголемување : . Големина : Чаша : 32/70абзибилизација : Б Чаша : 34/75абзиза : В Чаша : 36/80абзиза : Д Чаша : 38/85АБ Безжичен И Лесен : Нашиот Градник Е Жичен-И Лесен, Нуди Неограничено Движење и Релаксирачко Чувство. Идеален За Мали Гради : Совршено Погоден За Жени Со Мала Големина На Градите, Обезбедувајќи Привлечно И Удобно Вклопување. Собирање И Намалување На Страните : Со Уникатен Дизајн, Го Собира И Помага Да Се Намали Страничниот Изглед. Преден Затворач : Опремен Со Преден Затворач За Лесно Абење И Отстранување, Додавајќи Ја Практичноста На Корисникот. Тенок и лесен : овој градник е дизајниран да биде тенок и лесен, што го прави идеален за носење под која било облека без додавање на големо или непријатност.

Параметри на производот

Слична стока