0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Долг Ракав V-Вратот Обичен Плетен Врв Дуксер Пуловер Џемпер MK3392-TEALBLUE-L

Женски Долг Ракав V-Вратот Обичен Плетен Врв Дуксер Пуловер Џемпер MK3392-TEALBLUE-L

DEN 296.96
Залиха

Пристапност

24" -25 " Должина, Долги Ракави, V Вратот, Slub Памук, Основни, И Класичен Плете Пуловер Џемпер. Различни Живописни Избори во Боја Со Големини : Мали, Средни и Големи. Разноврсна и Совршена за Секоја Пригода : Училиште, Канцеларија, Патување или Секојдневно Носење. Добро се совпаѓа Со Секоја Облека, Фармерки и панталони. Облека Спецификации (Мерења) S - Должина : 24.5 во. / Рамо : 21.25 во/ Градите : 38.5 во. / Должина на ракавот : 17 во. М-Должина : Должина : 25 во. / Рамо : 22.25 во/ Градите : 40.5 во. / Должина на ракавот : 17.25 инчи. Л-Должина : 25.5 во. / Рамо : 23.25 во/ Градите : 42.5 во. / Должина на ракавот : 17,5 инчи. Предлог за големина : Ако Претпочитате Лабав Пуловер, Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Обезбедена од Нас за Да Се Осигурате дека Вашата Нарачка е Точна. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. Рачно Миење Во Ладна Вода Со Слични Бои / Не Избелувајте / Не Извртувајте / Лежете Рамно За Да Се Исуши Ова Е Вистински Џемпер Мак; Гроздобер Инспириран, Пинап, Опремен, Живописен, Елегантен и Умерен. Пријатен И Топол Џемпер За Целодневна Удобност. Нашите Спецификации За Облека се Базираат на Современото Миси Фит (#6 За Мали) и Цврсто Опремени Џемпери за Љубителите на Гроздобер. Силно Предлагаме Да Нарачате ЕДНА ГОЛЕМИНА НАГОРЕ Ако Претпочитате Обични Вградени Џемпери. Ве молиме Проверете Ги Нашите Информации За Спецификациите За Облека, за да Можете Да Изберете Вистинска И Претпочитана Големина.

Параметри на производот

Слична стока