0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Пуавкоер Женски Врвови Летни Двојни Возбудувања Кратки Ракави Против Вратот Обични Блузи Висока Ниска Кошула

Пуавкоер Женски Врвови Летни Двојни Возбудувања Кратки Ракави Против Вратот Обични Блузи Висока Ниска Кошула

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Пол : Жени, Дама, Женски. Материјал За Облекување : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Фустан Одговара : Опуштено. Рашири : Ниско. Деколте : V-Вратот. Должина На Ракавите : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Aut. 1pc топ големина на табелата : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-10 ЕУ : 34-36 САД : 4-6 Биста : 96см/37.80" Ракав : 18см/7.09" Должина : 66см/25.98"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12-14 ЕУ : 38-40 САД : 8-10 Биста : 102см/40.16" Ракав : 19см/7.48" Должина : 67см/26.38"ГОЛЕМИНА : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16-18 ЕУ : 42-44 сад : 12-14 биста : 108см/42.52" ракав : 20см/7.87" должина : 68см/26.77"ГОЛЕМИНА : XL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20-22 еу : 46-48 сад : 16-18 биста : 114см/44.88" ракав : 21см/8.27" ДОЛЖИНА : 69 CM/27.17"големина : xxl велика британија : 24-26 еу : 50-52 Сад : 20-22 биста : 120cm/47.24" ракав : 22cm/8.66" ДОЛЖИНА : 70 CM/27.56"Големина : xxxl велика британија : 28-30 еу : 54-56 сад : 24-26 Биста : 126cm/49.61" РАКАВ : 23см/9.06" должина : 71см/27.95" ① ткаенина 95% полиестер И 5% спандекс,многу мека и удобна за пролет и лето. ●Удобни Врвови●Овие Маици Се Изработени од Мека и Удобна Ткаенина,лесна и Многу Удобнаке на Вашата Кожа. Карактеристики v-Маици За Вратот Со Двојни Возбудливи Ракави, Врвови Со Кратки Ракави. НОВО ПЕЧАТЕЊЕ! Мода И Трендовски, Убавина На Вашата Гардероба. €é Оди Добро Со Шорцеви, Фармерки, Хеланки, Спортски Панталони Или Здолништа. Мода За Спарување Со Очила За Сонце, Ѓердан Или Појас. Тоа Е Лесно Да Се Сакаат Сите Сезони.

Параметри на производот

Слична стока