0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женска Летна Туника Со Тркалезен Врат Печатени Маици Обична Блуза Со Кратки Ракави Плисирани Врвови со Рафтен Раб воуменски врвови под 5 долари

Женска Летна Туника Со Тркалезен Врат Печатени Маици Обична Блуза Со Кратки Ракави Плисирани Врвови со Рафтен Раб воуменски

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Женска Летна Туника Со Тркалезен Врат Печатени Маици Обична Блуза Со Кратки Ракави Плисирани Врвови со Возбудливи Полукарактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови,Кратки Ракави,Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот печатен дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатена Јака : Тркалезен Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Врвна Големина.Usukeubustsleevelungthmmedium61036106cm/41.73"23cm/9.06" 70cm/27.56 " Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 106cm/41.73"Ракав : 23cm/9.06"Должина : 70cm/27.56" Големина : M Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 23см/9.06 " Должина : 70см/27.56".

Параметри на производот

Слична стока