0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Квертју Плус Големина Летни Туники Ракави Женски Компресија Кошула Чипка V Вратот Женски Летни Работни Блузи Цветни Жени Обични Врвови Сини Л

Квертју Плус Големина Летни Туники Ракави Женски Компресија Кошула Чипка V Вратот Женски Летни Работни Блузи Цветни Жени Обични

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Ракав : 43см/16.93" Рамо : 39см/15.35" Должина : 66см/25.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 44см/17.32" Рамо : 40см/15.75" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 106cm/41.73" ракав : 45cm/17.72" рамо : 42cm/16.54" ДОЛЖИНА : 68 CM/26.77"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 112cm/44.09" ракав : 46см/18.11" рамо : 44см/17.32" должина : 69см/27.17"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 118см/46.46" РАКАВ : 47СМ/18.50" рамо : 46см/18.11" Должина : 70см/27.56"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 124СМ/48.82" ракав : 48см/18.90" рамо : 48см/18.90" должина : 71см/27.95"95% полиестер, 5% СПАНДЕКСПЛЕСКАЈТЕ ПРОВЕРЕТЕ ја ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ пред Да Нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.Сезона : method/Пролет/Зима/лето метод на Перење : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија погоден за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде Женски Модни Обични Врвови лесно со фармерки, шорцеви или хеланки за стилски изглед оваа сезона!Летна Женска маица Со половина Ракав : Точно на големината дебелина : Стандарден Стил : Секојдневен, Моден Што Добивате : 1x Женски Топ-Пол : Женска Пригода : дневен Qwertyu 3/4 Ракав V Вратот Цветни Сини L Туника Врвот. женски туника блузи плус големина жени летни кошули и блузи плус големина маици кошули за жени лабава одговара. женски облечени блузи или блузи блузи за жени трендовски обична маица за жени. фустан кошули за жени бизнис обични дами облечени блузи жени бохо врвови големина плус големина. компресивна кошула женски кошули за плажа за жени плус големина женски врвови облечена секојдневна летна женска трендовска облека.

Параметри на производот

Слична стока