0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Сино јајце“ платно уметност од Филип Саинте-ладил, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност „Сино јајце“ платно уметност од Филип Саинте-ладил, бел мат, црна рамка

DEN 696.00
Залиха

Пристапност

Ова подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело има сино парче мраз измиено на црна, карпеста плажа. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Трговска марка ликовна уметност „Сино јајце“ платно уметност од Филип Саинте-Лоуди, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Филип Саинте-ладил. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Слична стока