0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности Пернас отпечатоци 'опкружени со инспирирани суштества роза' инспиративни цитати и изреки - бронза, бело

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности Пернас отпечатоци 'опкружени со инспирирани суштества роза' инспиративни

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Опкружена со инспирирани суштества Роуз, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бронзена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на типографија со инспиративни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Параметри на производот

Слична стока