0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Трговска марка ликовна уметност Buffalo New York Skyline Canvas Art by Marlene Watson White Matte, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Buffalo New York Skyline Canvas Art by Marlene Watson White Matte, црна рамка

DEN 768.00
Залиха

Пристапност

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во разни големини трговска марка ликовна уметност „Бафало Newујорк Скај“ Скај на платното од Марлен Вотсон Вајт Мат, Црна рамка : Уметник : Марлен Вотсон. Тема : Градски пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, бела душек, платно, акрилик. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Слична стока