0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мапи и знамиња на пистата Авенија и знамиња, урбани мапи на духови на духови, урбани мапи - сини, бели

Мапи и знамиња на пистата Авенија и знамиња, урбани мапи на духови на духови, урбани мапи - сини, бели

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Мапи и знамиња на пистата Авенија и знамиња, мапа на духови на духови од 1866 г. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на мапи и знамиња со тема на урбани мапи за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Параметри на производот

Слична стока