0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Капетане Прекрасно Црвено Меко Бебе Еден-0-месеци

Капетане Прекрасно Црвено Меко Бебе Еден-0-месеци

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Секој е супер херој. Покажете му на светот вашите прекрасни моќи! Овој стар дизајн на Слава е отпечатен на висококвалитетно 100% памучно, меко бебе со кратки ракави едно парче со предвремено затворање. Одликувајќи го текстот "Капетан Одличен" преку графика со гром. Секој е супер херој. Покажете му на светот вашите прекрасни моќи! Овој стар дизајн на Слава е отпечатен на висококвалитетно 100% памучно, меко бебе со кратки ракави едно парче со предвремено затворање. Одликувајќи се со текстот "Капетан Страшни" во текот на молња графика.

Параметри на производот

Слична стока