0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Килим за градинарска пионер

Килим за градинарска пионер

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Додадете декоративен допир во вашиот дом со пионерската жена градинарски килим. Направено е со прекрасни нијанси на зелена, црвена и жолта боја со навестување на сина боја за да се направи поп. Безвременски и весели букети од цвеќиња во земјата додаваат чуден допир во секоја просторија. Килимот Пионер е идеален за области со висок сообраќај и е дизајниран само за употреба во затворен простор. Направено е со 100 проценти полиестерски материјал и има поддршка за не лизгање што ја одржува цврсто на место на плочки, тврдо дрво или бетонски тротоарите. Овој декоративен килим за кујна е само чиста само. Врзете ја целата просторија заедно со координирање на производи од кујна и маса што се продаваат одделно. The Woman Woman Country Garden reg : Декоративна рачна кука кујна килим. Поддршка за не-лизгање на точки. Само чисто место. 100% полиестер. Се одликува со шарени цвеќиња на неутрална позадина. Килим Пионер работи добро на тепих, плочки, подови од дрвени предмети и многу повеќе. Користете само во затворен простор; не е дизајниран за употреба на отворено. Содржи нијанси на црвена, зелена, жолта и сина боја. Координирање на додатоци продадени одделно.

Параметри на производот

Слична стока