0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Очила За сонце Цртан Филм Женски Графички Маици-Крајниот Израз На Индивидуалноста

Очила За сонце Цртан Филм Женски Графички Маици-Крајниот Израз На Индивидуалноста

DEN 271.84
Залиха

Пристапност

Лесна Нега : Нашите маици можат лесно да се грижат со рачно или машинско перење, без намалување или избледување. Издржливи и долготрајни : нашите женски врвови се направени да траат, отпорни на намалување и абење. Комбинацијата на стил, удобност и разноврсност го прават задолжителен за секоја гардероба. Не пропуштајте ја можноста да го поседувате ова уникатно парче. Оваа кошула може да се пофали со стилски и уникатен модел на градите, создавајќи модерен, но удобен изглед.Be разговорот на градот со нашата женска стандардна Маица Со кратки ракави. Мека и Удобна : Мека, еластична ткаенина и удобно вклопување ја прават оваа маичка совршена за секојдневно носење. Совршено е за поединци кои го ценат квалитетот и практичноста, бидејќи оваа кошула е направена да трае и лесна за нега for.Нашите Маици можат лесно да се мијат рачно или машински, со препорачана температура не повеќе ОД 45 °C. Важно е да избегнувате натопување на кошулата подолго време и да избегнувате употреба на белило во процесот на перење. Оваа Маица е направена да трае, отпорна на собирање и абење, обезбедувајќи да извлечете максимум од купувањето.Воведување на нашата женска стандардна Маица Со кратки ракави, совршена за секојдневно носење, лежење, патување и фитнес активности. Моден напаѓач : Издвојте се од толпата со нашата трендовска женска маица. Ќе можете да ги носите повторно и повторно, без да се грижите дали ќе ја изгубат формата или квалитетот. Зошто да ја изберете нашата женска стандардна Маица со кратки ракави? Не само што е модерен и удобен, туку е и доволно разноврсен за да ја приспособи секоја активност. Модерни Модели : Со уникатна и стилска графика напред, овие Маици се совршени за секојдневно носење или комбинирање со омилениот тексас и патики за трендовски изглед. Ткаенината со мек допир нуди удобно вклопување со мало истегнување, што го олеснува носењето и спарувањето со секоја облека. Без разлика дали сте во теретана или се релаксирате дома, оваа кошула може да го направи сето тоа.

Параметри на производот

Слична стока