0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Квадратен Врат Долг Ракав Еднобоен Макси Фустан Мек Ребрест Фустан За Тело

Женски Квадратен Врат Долг Ракав Еднобоен Макси Фустан Мек Ребрест Фустан За Тело

DEN 495.84
Залиха

Пристапност

07"Hip : 84cm/33.07"Waist : 62-72cm/24.29"Length : 136cm/53. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, хеланки за трендовски изглед во пролет ,umn и зима.08" должина : 138см/54.77"Hip : 68cm/26.08"Length : 138cm/54.Големина : С Биста : 62-80см/24,41-31,50" Половината : 58-68см/22,83-26,77" Колк : 68см/26,77" Ракав : 48см/18,90" Должина : 135см/53,15" Големина : М Биста : 66-84см/25,98-33,07" Половината : 62-72см/24,41-28,35" колк : 72см/28,35" ракав : 49см/19,29" должина : 136см/53,54" големина : л Биста : 70-88см/27,56-34,65" половината : 66-76см/25,98-29,92" колк : 76см/29,92" ракав : 50см/19.92"Sleeve : 50cm/19. Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн.28"Waist : 70-80cm/27.33"XXL80-98cm/31.07"Sleeve : 52cm/20.

Параметри на производот

Слична стока