0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Жените Долга А-Линија Ракав Мода Круг Деколте Лето Печатени Фустан Морнарица м

Жените Долга А-Линија Ракав Мода Круг Деколте Лето Печатени Фустан Морнарица м

DEN 415.84
Залиха

Пристапност

Оваа Ткаенина Со Долг Фустан Со 3/4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : 3/4 Должина На Облека Во Стилот На Ракавот : Стил На Врат Со Долга Облека : Тркалезно Деколте-Стил На Фустан : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : М САД : 6 Биста : 100см/39,37" Должина : 131см/51,57" Големина : Л САД : 8 Биста : 105см/41,34" Должина : 132см/51,97" Големина : XL САД : 10 БИСТА : 110см/43,31" Должина : 133см/52,36" Големина : 2ХЛ САД : 12 Биста : 115cm/45.28" Должина : 134cm/52.76" големина : 3xl сад : 14 биста : 120 CM/47.24" должина : 135cm/53.15" големина : 4xl сад : 16 биста : 125cm/49.21" должина : 136cm/53.54" големина : 5xl сад : 18 биста : 130cm/51.18" Должина : 137см/53.94" летен долг фустан. 3/4 Ракав Круг Деколте Дизајн За Жени. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Параметри на производот

Слична стока