0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кристијан Краток Ракав Маица Бидете Смирени И Молете се на-limetiedye-Медиум

Кристијан Краток Ракав Маица Бидете Смирени И Молете се на-limetiedye-Медиум

DEN 244.80
Залиха

Пристапност

ние носиме и постојано растечки избор на облека за да одговараат на потребите на целото семејство. Без разлика дали барате стилска нова маица што ќе ја истрошите со пријателите, пријатен дуксер за лежење дома или трендовска капа за комплетирање на вашата облека, ве покривме. Безбедносните бои се мешавина од памук и полиестер 50/50. Сите наши маици се испечатени во куќата од нашиот професионален производствен тим. Целата наша облека е дизајнирана и отпечатена или извезена токму овде во САД, за да се чувствувате сигурни во квалитетот на нашите производи. Големини Мали-6Х. Се гордееме со квалитетот на нашите производи. 100% памук. Ова е маица со заден принт со мал грб на предниот лев граден кош. Ние прилагодена облека за дизајн за сите прилики : родендени, празници, Божиќ, годишнини и многу повеќе.Оваа супер удобна маичка е направена од 6 мл. Нашата облека, капи и тамблери прават одличен подарок за вашата мајка, тато, баба, сопруга, сопруг, ќерка, син, пријатели и соработници! Нашата облека е совршена за секој што сака да даде изјава додека останува удобна. Нашите капи совршено одговараат на нашите маици и дуксери и се дизајнирани со прецизност и внимание на деталите. Ова осигурува дека нашите кошули се и меки и издржливи, способни да издржат често носење и перење. Се одликува со класично вклопување со залепен врат и раменици и етикета за солза за максимална удобност и совршено вклопување.

Параметри на производот

Слична стока