0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Гравитација Теми Вентилатор Омилена Кошула Со Долги Ракави-Светло Злато-2x-Голем

Гравитација Теми Вентилатор Омилена Кошула Со Долги Ракави-Светло Злато-2x-Голем

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Маичка која навистина одговара на вашите омилени колегиумски и професионални спортски тимски бои. 4.5-унца, 100% прстен откачи памук, 30 синглови. Одговарајте на вашиот омилен спортски тим или вашиот омилен колегиум или само за секојдневно носење. Мерење на градите : С-18, М-20, Л-22, ХЛ-24, 2ХЛ-26, 3ХЛ-28.

Параметри на производот

Слична стока