0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машка Кул Машка Маица БЕЗ ОЗНАКИ

Машка Кул Машка Маица БЕЗ ОЗНАКИ

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Нашата Кул дри® плетена Маица со дрес има брза сува ткаенина што ја отстранува влагата, одржувајќи ве ладни.Таг-бесплатно за удобност.Современо вклопување.Подобрена видливост Со Безбедносна Портокалова И Безбедносна Зелена боја.50+ УПФ рејтинг обезбедува одлична заштита од штетните УВ зраци.Единици По Пакување : 1 Содржина На Ткаенина : 100% Полиестерска Земја На Потекло : Увезена Тежина На Пакувањето : 1.0 Ханес Менс Кул Дри Машка Маица 4820 (2 ПАКЕТ).

Параметри на производот

Слична стока