0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Наковална Возрасни Средна Тежина Маичка 780

Наковална Возрасни Средна Тежина Маичка 780

DEN 244.80
Залиха

Пристапност

Наковална Возрасни Средна Тежина Маичка 780 5.4 мл., прескокнат 100% чешлан памук со прстен. 24 синглови. Пепелта е 99/1 чешлан памук/поли. Хедер Греј е 90/10 чешла рингспун памук/поли. Хедер Темно Сива е 50/50. Се одликува со Етикета За Солзи. Рамо до рамо лента. јака со шевови. Вратот со двојна игла, ракавот и долниот раб. класично вклопување. Оеко-Текс Стандард 100 Сертифициран.

Параметри на производот

Слична стока