0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мажи 6. оз. Маица без ознаки 5250Т

Мажи 6. оз. Маица без ознаки 5250Т

DEN 817.92
Залиха

Пристапност

100% Comfort Soft® памук ; Пепелта е 99/1 памук/поли; Лесен Челик е 90/10 памук/поли; Јаглен Хедер, Оксфорд Греј, Безбедност Зелена, Безбедност Портокал - 60/40 памук/поли; етикета за вратот без ознаки; лента од рамо до рамо; покриен врат со рамна јака ; шиење со двојна игла низ; Ханес Менс 6.1 оз. Маица без ознаки 5250Т (10 ПАКЕТ).

Параметри на производот

Слична стока