0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машки Дуксер Машки Есенски Зимски Врат На Екипажот Дизајн На Бои Секојдневна Маица Со Долги Ракави Дуксери За Мажи

Машки Дуксер Машки Есенски Зимски Врат На Екипажот Дизајн На Бои Секојдневна Маица Со Долги Ракави Дуксери За Мажи

DEN 479.68
Залиха

Пристапност

Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 67см/26.38" Должина : 71см/27.95" Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 116см/45.67" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 68см/26.77" ДОЛЖИНА : 73СМ/28.74" големина : xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 122см/48.03" рамо : 48см/18.90" ракав : 69см/27.17" ДОЛЖИНА : 75СМ/29.53" големина : xxl сад : 14 Велика Британија : 18 еу : 44 биста : 128см/50.39" рамо : 50СМ/19.69" ракав : 70см/27.56" должина : 77см/30.31" големина : Хххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 134см/52.76" РАМО : 52СМ/20.47" ракав : 71см/27.95" должина : 79см/31.10" Машки aut и зимски круг ДИЗАЈН НА БОЈА на вратот СЕКОЈДНЕВЕН Џемпер Со ДОЛГИ РАКАВИ маица карактеристики : огнен змеј Графички Извезен на ракавот и хаубата со долг задавен дизајн погоден за пролет, aut, зима одличен ЗА секојдневен, клуб, забава и ОДМОР ПРЕДЛОГ : РАБОТИ-МАЛИ,ВЕ МОЛИМЕ одра 1-2 големина нагоре. затворањемашина Што Се Пере во ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневна, Деловна, Свадба, Забава Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : долги ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 врвен Натпревар : Едноставните Основни Дуксери се Со Фармерки, Спортски Панталони или Џогери за Концизен Изглед. Исто така, може Да Ги Спарите Овие Секојдневни врвови под Јакна Во Зима. Прилика : Одлично За Секојдневно Носење, Канцеларија, Внатрешно И Надворешно, Работа, Спорт, Клуб, Паб или Носење Дома. дуксери за мажи лабава одговара. мажи дуксери дуксери. дуксери за мажи дуксер. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Параметри на производот

Слична стока