0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Овошје На Разбој Машка Памучна Маица Со Кратки Ракави

Овошје На Разбој Машка Памучна Маица Со Кратки Ракави

DEN 639.68
Залиха

Пристапност

5 мл., претходно намален 100% памук, Пепелта е 98/2 памук/полиестер, Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер, Црна Хедер, Тиркизна Хедер, Огнена Црвена Хедер, Гроздобер Хедер Морнарица, Неонски Бои, Безбедносни Бои и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер, ткаенина со Висока густина за исклучителна јасност на печатење, Беспрекорна 1х1 ребреста јака, Лента од рамо До рамо, ракави зашиени со двојна игла, Долниот Раб И Предниот врат, четвртина свртена , плод на етикетата за солзи на Машката Маичка Со Кратки Ракави За Разбој.

Параметри на производот

Слична стока