0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Inktastic Капетан Симпатична, Плови Брод , Едрење-Црвена Сина Младинска Маица

Inktastic Капетан Симпатична, Плови Брод , Едрење-Црвена Сина Младинска Маица

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Оваа слика содржи сина едрилица (едрилица) и текст "Капетан симпатичен" во сина и црвена боја. Одличен подарок за љубителите на брод, морнар и едрење! Inktastic Капетан Симпатична, Плови Брод , Едрење-Црвена Сина Tween Краток Ракав Маица Машки Бела M. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. брод наутичка типографија смешни цитат велејќи текст сина црвена маичка деца деца дете дванаесет облека облека тинејџерски.

Параметри на производот

Слична стока