0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бонобос Филедер за мажи и големи машка панталона за машка машка, до големина 3XL

Бонобос Филедер за мажи и големи машка панталона за машка машка, до големина 3XL

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Подигнете ја вашата улична облека со уникатно преземање на класичен карго пан. Машката картонска панталона од Bonobos има удобен спој на полиестер спандекс со атлетски и прилагодено вклопување. Овие панталони беа дизајнирани со еластична лента за половината за повеќе прилагодливо вклопување и вклучуваат џебови од страничен цвест и карго за безбедно складирање на какви било мали работи во текот на денот, додека својствата на водоотпорност ве одржуваат суво за целодневно носење. Ткаенина : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : машина за перење; Измијте со слични бои или одделно; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Атлетски. ИНСЕАМ : 30 ". Истегнат ткаенина за дополнителна удобност. Отфрлање на вода.

Параметри на производот

Слична стока