0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Bell'o Student Computer Computer, повеќе бои

Bell'o Student Computer Computer, повеќе бои

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Оваа чиста и модерна компјутерска биро за Bell'o има силна челична рамка добра за секојдневна употреба. Има финиш обложена со прашок, отпорен на гребење што ќе остане да изгледа страшно за наредните години. Со својот голем врв на бирото добивате многу простор за ширење и работа. На бирото Бел -о има контрастни полици со црно стакло кои се идеални за најновите монитори на денешните. Исто така е соодветен избор за тетратки или лаптопи. Отворениот дизајн на оваа ставка им дозволува на компјутерските компоненти да добијат соодветна вентилација за да не се прегреат. Систем за управување со кабел, исто така, помага да се одржат жици. Оваа компјутерска биро доаѓа во повеќе бои, осигурувајќи се дека можете лесно да одговарате на вашите лични вкусови. Исто така, има центар за повлекување на центар за да се смести тастатура, глувче или други медиуми. Тоа прави идеален избор за студенти, работни професионалци, па дури и канцеларии за дома. Современиот стил на оваа студентска компјутерска биро е сигурен дека ќе импресионира. Студентски компјутерски биро, повеќе бои : современа студентска компјутерска биро. Големата 31 „x 19“ Топ полица обезбедува многу работен простор. Конструирана со цврста метална рамка во финиш-обложена во прав, обложена со прав. 6мм стакло и тастатура за влечење. Атрактивен и чист дизајн на отворена архитектура. Системскиот систем за управување со кабел ги рути и управува со периферните жици и кабли. Димензии : 31 "W x 23" D X 29.5 "H. столчиња за биро и задачи.

Параметри на производот

Слична стока